Skip to main content

Kurz první pomoci

Základní norma zdravotnických znalostí pro pedagogické pracovníky

Akreditovaný kurz MŠMT, určený speciálně pro pedagogické pracovníky všech typů a stupňů škol. Zodpovědnost za svěřené děti je zavazující. Nepodceňte svou přípravu a naučte se jak správně poskytnout první pomoc v tomto 20h rozšířeném kurzu.

Délka kurzu

20 hodin

Platnost osvědčení

bez omezení

Místo konání

kdekoliv

Min/max kapacita

10/16 osob

Akreditovaný kurz MŠMT č.j.: MSMT-22187/2021-6-727

Cílem školení je prohloubit či obnovit znalosti pedagogických pracovníků v oblasti zdravovědy, anatomie a poskytování laické první pomoci. Absolvent tohoto kurzu se naučí, jak správně poskytnout první pomoc při život ohrožujících stavech, jak ošetřit i další drobná poranění, která mohou vzniknout při školních a mimoškolních aktivitách jeho svěřenců. Kurz je navíc rozšířen o akutní stavy u dětí.

Podmínky pro absolvování: ukončené vzdělání dle zákona č. 561/2004 Sb., §58
Určeno pro:
Pedagogické pracovníky všech typů a stupňů škol

Cena kurzu

2 200 Kč včetně DPH
Přihlásit se na kurz

Školení PP u ČČK Liberec absolvujeme pravidelně. Všichni lektoři jsou opravdoví profesionálové, kteří reálně zachraňují životy. Žádní teoretici. Přijdeme samozřejmě rádi znovu.

Ondřej Krabs, jednatelMailboxde.com GmbH

Školení bylo velmi interaktivní a plné praktických cvičení, což umožnilo uživatelům získat nejen teoretické znalosti, ale také praktické dovednosti v oblasti první pomoci a získali jsme tak větší sebejistotu. Doporučujeme všem, kteří hledají kvalitní vzdělávání v první pomoci.

Mgr. Denisa Kreslová, konzultantkaRytmus Liberec, o.p.s

Absolvovaný program libereckého Červeného kříže byl pro všechny pedagogy velmi přínosný. Připravená prezentace „4 hodiny pro život“ byla vhodně doplňována příklady z praxe. Učitelé si na vlastní kůži vyzkoušeli nácvik řešení nejčastějších nehod a ošetření úrazů. Pevně věříme, že to nebudeme nikdy potřebovat, ale lepší je být připraven.

Mgr. Martin Mikuš, ředitelZŠ Liberec, Broumovská

Chtěl bych Vám moc poděkovat. Zážitkový kurz první pomoci byl opravdu úžasný v tom, že jsme si mohli v reálu vyzkoušet první pomoc prostřednictvím různých modelových situací, které mohou nastat v reálném životě. Myslím si, že tento kurz by měl absolvovat opravdu každý.

Ing. Martin Čech, tajemníkMagistrát města Liberec

Vámi pořádaný kurz postavený na praktických ukázkách nám velmi dobře přiblížil problematiku první pomoci. Velmi děkujeme.

Daniela Seidlová, mzdová účetníMěsto Zákupy

Vaše lektorka je skvělá. Kurzy vede odborně a dokáže se přizpůsobit dané skupině a předat vše tak, aby tématům každý porozuměl a zapamatoval si to nejdůležitější. Moc děkujeme a rádi se k vám vrátíme.

Iva Koťátková, ředitelka školy

Termíny kurzu

28. - 29. 1. 2023
sobota + neděle 9-17 hod
Přihlásit se na kurz

Je vás víc a měli byste zájem o kurz v jiném než vypsaném termínu nebo o zcela individuální kurz? Máte jiný dotaz týkající se našich kurzů? Neváhejte nás kontaktovat:

+420 725 077 016     |     sekretariat@cck-liberec.cz

Darujte tento kurz

Dárkové poukazy

Co je víc, než umět zachránit lidský život? Darujte poukaz na některý z našich (certifikovaných) kurzů první pomoci, který je možné uplatnit jako slevu nebo plnou úhradu jakéhokoliv našeho kurzu. Vyberte z nabídky poukazů v hodnotě 300 – 1500 Kč. Poukazy lze personifikovat.

Online prodej

POMÁHEJ S NÁMI!

Hledáme srdcaře, kteří mají smysl pro povinnost, vědí co znamená slovo tým a chtějí nezištně pomáhat druhým.

Mám zájem