Skip to main content

Kurz první pomoci

Základy první pomoci

První pomoc není jen resuscitace a zástava krvácení, ale soubor dalších úkonů a vědomostí, které vám v případě běžných úrazů či interních stavů pomohou takový správně rozpoznat a řešit. Tento kurz má certifikaci evropské komise pro první pomoc (EFAC) a mezinárodní platnost.

Délka kurzu

12 hodin

Platnost osvědčení

5 let

Místo konání

kdekoliv

Min/max kapacita

10/16 osob

Základy první pomoci

Český červený kříž je pro tento kurz jako jediný v ČR držitelem certifikátu evropské komise pro první pomoc (EFAC). Vydaný průkaz a osvědčení mají mezinárodní platnost.

Ve 12 hodinách vás teoreticky i prakticky seznámíme se základy první pomoci. Kromě reakce na život ohrožující stavy a chování u dopravní nehody jsou obsahem kurzu také běžné úrazy, dále pak neúrazové interní stavy, použití automatického externího defibrilátoru a mnoho dalšího. Tento kurz má evropský certifikát a je velmi vhodný pro řidiče a všechny osoby, které chtějí pracovat v zahraničí.

Zakončení: písemnou a praktickou zkouškou
Určeno pro:
širokou veřejnost, firmy a organizace

Cena kurzu

1500 Kč včetně DPH
Přihlásit se na kurz

Školení PP u ČČK Liberec absolvujeme pravidelně. Všichni lektoři jsou opravdoví profesionálové, kteří reálně zachraňují životy. Žádní teoretici. Přijdeme samozřejmě rádi znovu.

Ondřej Krabs, jednatelMailboxde.com GmbH

Školení bylo velmi interaktivní a plné praktických cvičení, což umožnilo uživatelům získat nejen teoretické znalosti, ale také praktické dovednosti v oblasti první pomoci a získali jsme tak větší sebejistotu. Doporučujeme všem, kteří hledají kvalitní vzdělávání v první pomoci.

Mgr. Denisa Kreslová, konzultantkaRytmus Liberec, o.p.s

Absolvovaný program libereckého Červeného kříže byl pro všechny pedagogy velmi přínosný. Připravená prezentace „4 hodiny pro život“ byla vhodně doplňována příklady z praxe. Učitelé si na vlastní kůži vyzkoušeli nácvik řešení nejčastějších nehod a ošetření úrazů. Pevně věříme, že to nebudeme nikdy potřebovat, ale lepší je být připraven.

Mgr. Martin Mikuš, ředitelZŠ Liberec, Broumovská

Chtěl bych Vám moc poděkovat. Zážitkový kurz první pomoci byl opravdu úžasný v tom, že jsme si mohli v reálu vyzkoušet první pomoc prostřednictvím různých modelových situací, které mohou nastat v reálném životě. Myslím si, že tento kurz by měl absolvovat opravdu každý.

Ing. Martin Čech, tajemníkMagistrát města Liberec

Vámi pořádaný kurz postavený na praktických ukázkách nám velmi dobře přiblížil problematiku první pomoci. Velmi děkujeme.

Daniela Seidlová, mzdová účetníMěsto Zákupy

Vaše lektorka je skvělá. Kurzy vede odborně a dokáže se přizpůsobit dané skupině a předat vše tak, aby tématům každý porozuměl a zapamatoval si to nejdůležitější. Moc děkujeme a rádi se k vám vrátíme.

Iva Koťátková, ředitelka školy

Termíny kurzu

6. + 8. + 9. června 2023
vždy 17-21 hod
(kurz obsazen)
17. + 18. listopadu 2023
pátek 17-21 hod, sobota 9-17 hod
(kurz obsazen)
Přihlásit se na kurz

Je vás víc a měli byste zájem o kurz v jiném než vypsaném termínu nebo o zcela individuální kurz? Máte jiný dotaz týkající se našich kurzů? Neváhejte nás kontaktovat:

+420 725 077 016     |     sekretariat@cck-liberec.cz

Darujte tento kurz

Dárkové poukazy

Co je víc, než umět zachránit lidský život? Darujte poukaz na některý z našich (certifikovaných) kurzů první pomoci, který je možné uplatnit jako slevu nebo plnou úhradu jakéhokoliv našeho kurzu. Vyberte z nabídky poukazů v hodnotě 300 – 1500 Kč. Poukazy lze personifikovat.

Online prodej

POMÁHEJ S NÁMI!

Hledáme srdcaře, kteří mají smysl pro povinnost, vědí co znamená slovo tým a chtějí nezištně pomáhat druhým.

Mám zájem