Skip to main content

Kurz první pomoci

Zážitkový kurz první pomoci

Získejte jedinečnou osobní zkušenost, kterou nelze načerpat jinak, než ji skutečně prožít na vlastní kůži. Všichni jsou totiž v první řadě! Přihlaste se na náš jedinečný propracovaný kurz, který na severu nemá konkurenci.

Délka kurzu

3 dny

Platnost osvědčení

bez omezení

Místo konání

Desná v Jizerských horách

Min/max kapacita

12/18 osob

Zážitkový kurz první pomoci

Pojeďte s námi na víkendový zážitkový kurz a naučte se vše co potřebujete k záchraně lidského života. Žádná nuda a šeď, ale jednoduché a jasné postupy v realisticky znázorněných situacích se kterými se může každý z nás setkat.

Účastí na tomto kurzu získáte jedinečnou osobní zkušenost, kterou nelze načerpat jinak, než ji skutečně prožít na vlastní kůži. Všichni jsou totiž v první řadě!

Kurz je koncipován zejména prakticky a hlavním prostředkem výuky jsou modelové situace (krev, kosti, dým, …). Po každé modelovce následuje zpětná vazba a upuštění emocí. Každý bude mít prostor k vyjádření i dotazům.

Výstupem kurzu bude silný zážitek na který se nezapomíná a certifikát se záštitou evropské komise pro první pomoc (EFAC) s mezinárodní platností.

Zakončení: písemnou a praktickou zkouškou
Určeno pro: širokou veřejnost od 18 let
Požadujeme: týmovost, chuť učit se a odvahu hodně cvičit a málo spát

Cena kurzu

4 800 Kč včetně DPH
Přihlásit se na kurz

Termíny kurzu

5. - 7. dubna 2024
Příjezd v pátek mezi 17. - 18. hodinou. Ukončení v neděli po 16. hodině
Přihlásit se na kurz

Je vás víc a měli byste zájem o kurz v jiném než vypsaném termínu nebo o zcela individuální kurz? Máte jiný dotaz týkající se našich kurzů? Neváhejte nás kontaktovat:

+420 725 077 016     |     sekretariat@cck-liberec.cz

Darujte tento kurz

Dárkové poukazy

Co je víc, než umět zachránit lidský život? Darujte poukaz na některý z našich (certifikovaných) kurzů první pomoci, který je možné uplatnit jako slevu nebo plnou úhradu jakéhokoliv našeho kurzu. Vyberte z nabídky poukazů v hodnotě 300 – 1500 Kč. Poukazy lze personifikovat.

Online prodej

POMÁHEJ S NÁMI!

Hledáme srdcaře, kteří mají smysl pro povinnost, vědí co znamená slovo tým a chtějí nezištně pomáhat druhým.

Mám zájem