Skip to main content

Kurz první pomoci

Zážitkový kurz první pomoci

Získejte jedinečnou osobní zkušenost, kterou nelze načerpat jinak, než ji skutečně prožít na vlastní kůži. Všichni jsou totiž v první řadě! Přihlaste se na náš jedinečný propracovaný kurz, který na severu nemá konkurenci.

Délka kurzu

cca 33 hodin

Platnost osvědčení

Místo konání

Desná v Jizerských horách

Min/max kapacita

12/18 osob

Zážitkový kurz první pomoci

Pojeďte s námi na víkendový zážitkový kurz a naučte se vše co potřebujete k záchraně lidského života. Žádná nuda a šeď, ale jednoduché a jasné postupy v realisticky znázorněných situacích se kterými se může každý z nás setkat.

Účastí na tomto kurzu získáte jedinečnou osobní zkušenost, kterou nelze načerpat jinak, než ji skutečně prožít na vlastní kůži. Všichni jsou totiž v první řadě!

Kurz je koncipován zejména prakticky a hlavním prostředkem výuky jsou modelové situace (krev, kosti, dým, …). Po každé modelovce následuje zpětná vazba a upuštění emocí. Každý bude mít prostor k vyjádření i dotazům.

Výstupem kurzu bude silný zážitek na který se nezapomíná a certifikát se záštitou evropské komise pro první pomoc (EFAC) s mezinárodní platností.

Zakončení: písemnou a praktickou zkouškou
Určeno pro: širokou veřejnost od 18 let
Požadujeme: týmovost, chuť učit se a odvahu hodně cvičit a málo spát

Cena kurzu

4 400 Kč včetně DPH
Přihlásit se na kurz

Školení PP u ČČK Liberec absolvujeme pravidelně. Všichni lektoři jsou opravdoví profesionálové, kteří reálně zachraňují životy. Žádní teoretici. Přijdeme samozřejmě rádi znovu.

Ondřej Krabs, jednatelMailboxde.com GmbH

Školení bylo velmi interaktivní a plné praktických cvičení, což umožnilo uživatelům získat nejen teoretické znalosti, ale také praktické dovednosti v oblasti první pomoci a získali jsme tak větší sebejistotu. Doporučujeme všem, kteří hledají kvalitní vzdělávání v první pomoci.

Mgr. Denisa Kreslová, konzultantkaRytmus Liberec, o.p.s

Absolvovaný program libereckého Červeného kříže byl pro všechny pedagogy velmi přínosný. Připravená prezentace „4 hodiny pro život“ byla vhodně doplňována příklady z praxe. Učitelé si na vlastní kůži vyzkoušeli nácvik řešení nejčastějších nehod a ošetření úrazů. Pevně věříme, že to nebudeme nikdy potřebovat, ale lepší je být připraven.

Mgr. Martin Mikuš, ředitelZŠ Liberec, Broumovská

Chtěl bych Vám moc poděkovat. Zážitkový kurz první pomoci byl opravdu úžasný v tom, že jsme si mohli v reálu vyzkoušet první pomoc prostřednictvím různých modelových situací, které mohou nastat v reálném životě. Myslím si, že tento kurz by měl absolvovat opravdu každý.

Ing. Martin Čech, tajemníkMagistrát města Liberec

Vámi pořádaný kurz postavený na praktických ukázkách nám velmi dobře přiblížil problematiku první pomoci. Velmi děkujeme.

Daniela Seidlová, mzdová účetníMěsto Zákupy

Vaše lektorka je skvělá. Kurzy vede odborně a dokáže se přizpůsobit dané skupině a předat vše tak, aby tématům každý porozuměl a zapamatoval si to nejdůležitější. Moc děkujeme a rádi se k vám vrátíme.

Iva Koťátková, ředitelka školy

Termíny kurzu

21. - 23. dubna 2023
Příjezd v pátek mezi 17. - 18. hodinou. Ukončení v neděli po 16. hodině
Přihlásit se na kurz

Je vás víc a měli byste zájem o kurz v jiném než vypsaném termínu nebo o zcela individuální kurz? Máte jiný dotaz týkající se našich kurzů? Neváhejte nás kontaktovat:

+420 725 077 016     |     sekretariat@cck-liberec.cz

Darujte tento kurz

Dárkové poukazy

Co je víc, než umět zachránit lidský život? Darujte poukaz na některý z našich (certifikovaných) kurzů první pomoci, který je možné uplatnit jako slevu nebo plnou úhradu jakéhokoliv našeho kurzu. Vyberte z nabídky poukazů v hodnotě 300 – 1500 Kč. Poukazy lze personifikovat.

Online prodej

POMÁHEJ S NÁMI!

Hledáme srdcaře, kteří mají smysl pro povinnost, vědí co znamená slovo tým a chtějí nezištně pomáhat druhým.

Mám zájem