Skip to main content

Příměstský tábor 2022

Byl jednou jeden život

Týden plný zábavy a nových dovedností pro děti od 7 do 13 let. Přihlášky můžete zasílat do konce května.

Připravujeme...

V duchu našeho táborového názvu „Byl jednou jeden život“ se mohou děti těšit na týden plný her a dobrodružství. Přidanou hodnotou pak budou celotáborové aktivity se zaměřením na získání základních dovedností z první pomoci.

O zábavu nebude nouze a věříme, že si každý přijde na své. Čeká nás týden plný her a dobrodružství. Zajedeme na základnu s polygonem Báňské záchranné služby, navštívíme některé složky IZS, podíváme se do liberecké ZOO, kde se setkáme s chovatelem, připravíme hračky pro některé ze zvířat a sami jim je předáme, budeme také sportovat a v neposlední řadě se naučíme základy první pomoci a jak ošetřit zraněného.

Závazná přihláška

Základní informace

Termíny tábora:

  • Termíny pro rok 2023 budou upřesněny v lednu 2023.

Vedoucí instruktoři:

Na táboře budou s dětmi po celou dobu 4 vedoucí ČČK, kdy jeden instruktor bude mít na starosti max 6 dětí. Mezi vedoucími je vždy zdravotník.

Časový harmonogram:

Každý den se mezi 7:30 a 8:00 hodin sejdeme na základně (učebna OS ČČK Liberec, 4.patro, ulice Palachova 504/7, Liberec) a na stejném místě si děti v 16:30 každý den vyzvednete.

Strava a pitný režim:

Pro děti máme zajištěný plnohodnotný oběd na který budeme docházet do stravovacího zařízení. Pitný režim zajištěn po celý den (voda, šťáva, čaj). Svačinu na dopoledne a odpoledne musejí mít děti s sebou z domova.

Potřebné vybavení dítěte:

Každé dítě by mělo mít vhodné volnočasové oblečení odpovídající aktuálnímu počasí a venkovní teplotě. S sebou mu prosím přibalte dopolední i odpolední svačinu, případně malé kapesné. Za cennosti, které budou mít děti s sebou (finance, mobily, elektroniku, apod.) neneseme žádnou zodpovědnost.

Fotodokumentace:

Po celou dobu tábora pořizujeme fotodokumentaci, kterou budeme zákonným zástupcům sdílet v on-line zabezpečeném albu.

Cena

Cena tábora činí 2 500 Kč včetně DPH 

Uvedenou částku poukažte na účet č. 2901800215/2010, do poznámky uveďte jméno a příjmení dítěte. Platbu zašlete do 14 dnů od odeslání závazné přihlášky, nejpozději však do 31.5.2022. Přijetí platby vám potvrdíme e-mailem.

 

Storno podmínky:

Odesláním vyplněné online přihlášky a poukázáním platby na náš bankovní účet je dítě závazně přihlášeno.

  • Při odhlášení dítěte z již zaplaceného tábora do 31. 5. 2022, bude účtován manipulační poplatek 200 Kč, zbytek uhrazené částky 2300 Kč vám bude vrácen zpět.
  • Při odhlášení dítěte v průběhu měsíce června, vám bude vráceno 50% uhrazené částky, tj. 1 250 Kč. Tento poplatek je spojen s náklady na přípravu a nákup materiálu na tábor.
  • V případě, že dítě odhlásíte v červenci nebo v době, kdy již tábor probíhá, popř. dítě vůbec nenastoupí, platbu již nebude možné vrátit.

Vyhrazujeme si právo na možnost zrušení tábora a to jako krajní variantu v důsledku případných vládních opatření. V takovém případě vám bude vrácena plná cena tábora.

Závazná přihláška

POMÁHEJ S NÁMI!

Hledáme srdcaře, kteří mají smysl pro povinnost, vědí co znamená slovo tým a chtějí nezištně pomáhat druhým.

Mám zájem