Skip to main content

Příměstský tábor 2024

Léto s Křižáky

Týden plný zábavy a nových dovedností pro děti od 7 do 11 let. Přihlášky můžete zasílat do konce května.

Připravujeme...

Užijte si s námi týden plný her, výletů a poznávání. Zjistíme, kdo vlastně Křižáci jsou a naučíme se to nejdůležitější z první pomoci. Bude nás čekat i mnoho dalších aktivit věnovaných nejen IZS, ale v pestrém programu nebude chybět výlet vlakem, Kočičí stezka, návštěva iQLANDIE a mnoho dalšího.

Propagační leták ke stažení zde (.pdf)

Závazná přihláška

Základní informace

Termíny tábora:

  • 8. – 12. 7. 2024 ( 7 – 11 let) – kapacita naplněna
  • 12. – 16. 8. 2024 (7 – 11 let)

Vedoucí instruktoři:

Na táboře budou s dětmi po celou dobu 3 vedoucí ČČK, kdy jeden instruktor bude mít na starosti max 7 dětí. Mezi vedoucími bude vždy zdravotník.

Časový harmonogram:

Každý den se mezi 7:30 a 8:00 hodin sejdeme na základně (učebna OS ČČK Liberec, 4.patro, ulice Palachova 504/7, Liberec) a na stejném místě si děti v 16:30 každý den vyzvednete.

Strava a pitný režim:

Pro děti máme zajištěný plnohodnotný oběd, na který budeme docházet do stravovacího zařízení. Pitný režim zajištěn po celý den (voda, šťáva, čaj). Svačinu na dopoledne a odpoledne musejí mít děti s sebou z domova.

Potřebné vybavení dítěte:

Každé dítě by mělo mít vhodné volnočasové oblečení odpovídající aktuálnímu počasí a venkovní teplotě. S sebou mu prosím přibalte dopolední i odpolední svačinu, případně malé kapesné. Za cennosti, které budou mít děti s sebou (finance, mobily, elektroniku, apod.) neneseme žádnou zodpovědnost.

Fotodokumentace:

Po celou dobu tábora pořizujeme fotodokumentaci, kterou budeme zákonným zástupcům sdílet v on-line zabezpečeném albu.

Cena

Cena tábora činí 3 300 Kč včetně DPH. 

Uvedenou částku poukažte na účet č. 2901800215/2010, specifický symbol 2024101, do poznámky uveďte jméno a příjmení dítěte. Platbu zašlete do 14 dnů od odeslání závazné přihlášky, nejpozději však do 31.5.2024. Přijetí platby vám potvrdíme e-mailem.

 

Storno podmínky:

Odesláním vyplněné online přihlášky a poukázáním platby na náš bankovní účet je dítě závazně přihlášeno.

  • Při odhlášení dítěte z již zaplaceného tábora do 31. 5. 2024, bude účtován manipulační poplatek 300 Kč, zbytek uhrazené částky 3000 Kč vám bude vrácen zpět.
  • Při odhlášení dítěte v průběhu měsíce června vám bude vráceno 50% uhrazené částky, tj. 1 650 Kč. Tento poplatek je spojen s náklady na přípravu a nákup materiálu na tábor.
  • V případě, že dítě odhlásíte v červenci nebo v době, kdy již tábor probíhá, popř. dítě vůbec nenastoupí, platbu již nebude možné vrátit.

Vyhrazujeme si právo na možnost zrušení tábora a to jako krajní variantu v důsledku případných vládních opatření. V takovém případě vám bude vrácena plná cena tábora.

Závazná přihláška

POMÁHEJ S NÁMI!

Hledáme srdcaře, kteří mají smysl pro povinnost, vědí co znamená slovo tým a chtějí nezištně pomáhat druhým.

Mám zájem