Skip to main content

Kurz první pomoci

Individuální kurzy pro firmy

Školení zaměstnanců ve firmách a organizacích nás baví. A baví nás také pozitivní reference, které k nám od mnoha klientů proudí. Proto jsme pro vás zpracovali několik skvělých kurzů, které doladíme podle vašich potřeb a se kterými k vám rádi přijedeme. Slouží i jako skvělý teambuilding.

Délka kurzu

dle dohody

Platnost osvědčení

dle typu kurzu

Místo konání

kdekoliv

Min/max kapacita

10/dle typu

Individuální kurzy pro firmy

Školení první pomoci je jednou ze součástí pracovnělékařských služeb vycházejí ze zákona. Můžeme pro Vás zajistit školení v minimálním rozsahu zákonného požadavku, případně jakékoliv jiné individuální školení první pomoci, dle vašich požadavků, včetně zážitkových kurzů a to jak v našich prostorech, tak i u vás ve firmě.

Určeno pro: firmy, organizace a kolektivy

Cena kurzu

Dle cenové kalkulace
Poptat kurz

Školení PP u ČČK Liberec absolvujeme pravidelně. Všichni lektoři jsou opravdoví profesionálové, kteří reálně zachraňují životy. Žádní teoretici. Přijdeme samozřejmě rádi znovu.

Ondřej Krabs, jednatelMailboxde.com GmbH

Školení bylo velmi interaktivní a plné praktických cvičení, což umožnilo uživatelům získat nejen teoretické znalosti, ale také praktické dovednosti v oblasti první pomoci a získali jsme tak větší sebejistotu. Doporučujeme všem, kteří hledají kvalitní vzdělávání v první pomoci.

Mgr. Denisa Kreslová, konzultantkaRytmus Liberec, o.p.s

Absolvovaný program libereckého Červeného kříže byl pro všechny pedagogy velmi přínosný. Připravená prezentace „4 hodiny pro život“ byla vhodně doplňována příklady z praxe. Učitelé si na vlastní kůži vyzkoušeli nácvik řešení nejčastějších nehod a ošetření úrazů. Pevně věříme, že to nebudeme nikdy potřebovat, ale lepší je být připraven.

Mgr. Martin Mikuš, ředitelZŠ Liberec, Broumovská

Chtěl bych Vám moc poděkovat. Zážitkový kurz první pomoci byl opravdu úžasný v tom, že jsme si mohli v reálu vyzkoušet první pomoc prostřednictvím různých modelových situací, které mohou nastat v reálném životě. Myslím si, že tento kurz by měl absolvovat opravdu každý.

Ing. Martin Čech, tajemníkMagistrát města Liberec

Vámi pořádaný kurz postavený na praktických ukázkách nám velmi dobře přiblížil problematiku první pomoci. Velmi děkujeme.

Daniela Seidlová, mzdová účetníMěsto Zákupy

Vaše lektorka je skvělá. Kurzy vede odborně a dokáže se přizpůsobit dané skupině a předat vše tak, aby tématům každý porozuměl a zapamatoval si to nejdůležitější. Moc děkujeme a rádi se k vám vrátíme.

Iva Koťátková, ředitelka školy

POMÁHEJ S NÁMI!

Hledáme srdcaře, kteří mají smysl pro povinnost, vědí co znamená slovo tým a chtějí nezištně pomáhat druhým.

Mám zájem