Skip to main content

Připravujete

sportovní, kulturní či jinou společenskou akci nebo událost?

Tým našich zkušených zdravotníků se postará o její bezpečný průběh po zdravotnické stránce formou zdravotnických asistencí a dozorů.

Zajišťujeme

sportovní, kulturní i společenské akce

Ať už svou akci pořádáte v hale, v centru města, na louce, v lese nebo na horách, jsme schopni ji zajistit. Disponujeme profesionálním vybavením a technikou, díky čemuž pro nás není problém splnit téměř jakýkoliv požadavek na zdravotnické zabezpečení. Máme k dispozici zkušené zdravotníky ČČK, ale také plně profesionální posádky RZP či RLP.

Díky dostatečnému počtu vlastních zdravotníků dokážeme zajistit i akce typu běžeckých nebo cyklistických závodů s velkou vzdáleností mezi startem a cílem včetně tzv. úsekových hlídek po celé trase závodu.

Zajišťujeme hokejová utkání, koncerty, festivaly, cyklistické, běžecké a různé další závody včetně těch extrémních. Dále kurzy bezpečné jízdy pro motorkáře, světový pohár ve skocích na trampolíně, mistrovství ČR v šermu, firemní dny společností Denso, Magna, KSM, Lukov, KB, Elmarco a dalších, MČR na ledové ploché dráze, motokros, filmařské štáby při natáčení a mnoho jiných sportovních a kulturních událostí.

ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ

to jsou lidé ve správný čas na správném místě

Až 30 zkušených zdravotníků ČČK je připraveno poskytnout adekvátní první pomoc. Je-li třeba, ve střehu jsou zdravotničtí záchranáři ale i lékař, který je taktéž součástí našeho týmu.

ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ LIBEREC

to je také špičkové vybavení pro co nejúčinnější pomoc

Disponujeme profesionálním vybavením a technikou díky čemuž jsme schopni splnit takřka jakýkoliv požadavek na zdravotnické zabezpečení, ať už svou akci budete pořádat v hale, centru města, na louce, v lese nebo na horách.

  • 6 vozidel s právem přednosti v jízdě, z toho 2 plně vybavené sanitní vozy
  • technické vozidlo
  • terénní automobil se zdravotnickým materiálem a transportními prostředky
  • čtyřkolka do náročného terénu se speciálním přívěsem a vybavením pro ošetření a transport raněných
  • osobní automobily

Mobilní

nafukovací ambulance

Červený stan ČČK o rozměrech 6 x 6 m obvykle v místě konání akce plní funkci polní ošetřovny. Ta může navazovat na činnost zdravotníků v terénu a sloužit jako následné místo k ošetření závažnějších stavů, přípravě pacientů k transportu ZZS nebo být viditelným místem k poskytnutí první pomoci během konání akcí s velkým počtem účastníků apod.

Terénní

záchranářská čtyřkolka

Aby se naši záchranáři dostali k pacientovi co nejrychleji i na špatně přístupných místech v terénu, máme k dispozici profesionální čtyřkolku vybavenou potřebným zdravotnickým materiálem a transportním vozíkem pro přepravu raněných.

Čtyřkolka je též využívána při pátrání v terénu po pohřešovaných osobách, apod.

POMÁHEJ S NÁMI!

Hledáme srdcaře, kteří mají smysl pro povinnost, vědí co znamená slovo tým a chtějí nezištně pomáhat druhým.

Mám zájem