Skip to main content

Kurz první pomoci

Teambuilding s první pomocí

V kurzu vám přineseme možnost posílit nejen znalosti vašeho týmu, ale také schopnost jednat v krizových situacích, zdokonalit týmovou komunikaci i spolupráci v přímém spojení se zážitkovou výukou první pomoci.

Délka kurzu

celý víkend

Platnost osvědčení

není uvedena

Místo konání

Jizerské Hory

Kapacita 1 skupiny

max 18 osob

Teambulding s první pomocí

Získejte nejen certifikát, ale i jistotu, že jste připraveni reagovat v krizových situacích. Přijďte s námi prozkoumat svět první pomoci a udělejte z něj skvělý zážitek pro váš tým, který bude součastí nejen firemního, ale také osobního rozvoje každého účastníka.

Zažijete nespočet simulovaných situací s realistickými scénáři, naučíte se jak správně a efektivně poskytnout první pomoc a v neposlední řadě zdokonalíte týmovou spolupráci a dovednosti ve vzájemné komunikaci.

Po skončení kurzu budete odcházet nejen s úsměvem, ale také s vědomím, že jste připraveni poskytnout pomoc sobě i svým kolegům.

Cena kurzu

na poptání
Poptat kurz

Školení PP u ČČK Liberec absolvujeme pravidelně. Všichni lektoři jsou opravdoví profesionálové, kteří reálně zachraňují životy. Žádní teoretici. Přijdeme samozřejmě rádi znovu.

Ondřej Krabs, jednatelMailboxde.com GmbH

Školení bylo velmi interaktivní a plné praktických cvičení, což umožnilo uživatelům získat nejen teoretické znalosti, ale také praktické dovednosti a v první řadě také větší sebejistotu. ČČK Liberec doporučujeme všem, kteří hledají kvalitní vzdělávání v první pomoci.

Mgr. Denisa Kreslová, konzultantkaRytmus Liberec, o.p.s

Kurz libereckého Červeného kříže byl pro všechny pedagogy velmi přínosný. Ceelý kurz byl vhodně doplňován příklady z praxe. Učitelé si na vlastní kůži vyzkoušeli nácvik řešení nejčastějších nehod a ošetření úrazů. Je dobré být připraven.

Mgr. Martin Mikuš, ředitelZŠ Liberec, Broumovská

Naše první zkušenost s ČČK Liberec a udělali jsme velice dobře! Vše bylo vysvětlováno stručně, srozumitelně a způsobem, aby tomu každý školený zaměstnanec rozuměl. Lektorka uměla zaujmout, vše vysvětlit, ukázat. Takový kurz by měl navštívit každý!

Marie Dobošová, vedoucí personálního odděleníSYNER,s.r.o.

Chtěl bych Vám moc poděkovat. Zážitkový kurz první pomoci byl opravdu úžasný v tom, že jsme si mohli v reálu vyzkoušet první pomoc prostřednictvím realistických modelových situací, které mohou nastat v běžném životě. Takový kurz by měl absolvovat opravdu každý.

Ing. Martin Čech, tajemníkMagistrát města Liberec

Vámi pořádaný kurz postavený na praktických ukázkách nám velmi dobře přiblížil problematiku první pomoci. Velmi děkujeme.

Daniela Seidlová, mzdová účetníMěsto Zákupy

Vaše lektorka je skvělá. Kurzy vede odborně a dokáže se přizpůsobit dané skupině a předat vše tak, aby tématům každý porozuměl a zapamatoval si to nejdůležitější. Moc děkujeme a rádi se k vám vrátíme.

Iva Koťátková, ředitelka školy

Ke školeni od ČČK Liberec se vracíme už více než 10 let. Mezi hlavní důvody naší spokojenosti můžeme uvést interaktivní vedení kurzů zkušenými lektory a možnost si veškeré úkony prakticky vyzkoušet.

Mgr. Jana A. Koudelková, vedoucíK-centrum Liberec a Jablonec n. N.

Velmi kvituji a obdivuji Váš přístup, Vaší neuvěřitelně pozitivní energii a schopnost předat důležité informace druhým. Díky kurzu, který jsme absolvovali, jsem si jistá, že s Vámi chceme spolupracovat pravidelně. Kurz byl velmi praktický a plný důležitých informací.

MŠ Jeníšovice

Zpětnou vazbu mám jen pozitivní, účastníkům se celý kurz moc líbil. Bylo to reálné, využitelné nejen v práci, prostě obecná spokojenost, za což bych Vám ráda moc poděkovala.

ZF Automotive

Kurz první pomoci byl velkým přínosem pro všechny zúčastněné zaměstnance. Přednášející uváděla reálné příklady z praxe se skvělým poměrem vážnosti a humoru. Celé 4 hodiny jsme všichni vydrželi dávat pozor. Dokázala nám poradit i se spoustou preventivních opatření. 10 z 10!

Pavel Havlík, vedoucí družinyZŠ Kaplického, Liberec

POMÁHEJ S NÁMI!

Hledáme srdcaře, kteří mají smysl pro povinnost, vědí co znamená slovo tým a chtějí nezištně pomáhat druhým.

Mám zájem