Skip to main content

Kurz první pomoci

Pokračovací zážitkový kurz první pomoci

Už jste s námi něco zažili? Pokud ano, věříme, že máte na co vzpomínat a proto jste zde. Pokud jste absolventy zážitkového kurzu první pomoci nebo alespoň kurzu zdravotník zotavovacích akcí a chcete se dál vzdělávat a pracovat na svých schopnostech a dovednostech nejen v první pomoci, pak je tento kurz určen právě pro vás! 

Délka kurzu

cca 33 hodin

Platnost osvědčení

Místo konání

Desná v Jizerských horách

Min/max kapacita

12/18 osob

Pokračovací zážitkový kurz první pomoci

Absolvovali jste náš skvělý zážitkový kurz vol. 1? Pokud ano, máme pro vás pokračování, které volně navazuje na vše, co jste se s námi naučili a posune laťku vašich schopností a dovedností v poskytování PP o další úroveň.

Výstupem kurzu bude další silný zážitek a certifikát absolvování kurzu.

Zakončení: praktickou zkouškou
Určeno pro:
absolventy zážitkového kurzu nebo kurzu ZZA
Požadujeme:týmovost, chuť učit se a odvahu hodně cvičit a málo spát

Cena kurzu

4 900 Kč včetně DPH
Přihlásit se na kurz

Školení PP u ČČK Liberec absolvujeme pravidelně. Všichni lektoři jsou opravdoví profesionálové, kteří reálně zachraňují životy. Žádní teoretici. Přijdeme samozřejmě rádi znovu.

Ondřej Krabs, jednatelMailboxde.com GmbH

Školení bylo velmi interaktivní a plné praktických cvičení, což umožnilo uživatelům získat nejen teoretické znalosti, ale také praktické dovednosti v oblasti první pomoci a získali jsme tak větší sebejistotu. Doporučujeme všem, kteří hledají kvalitní vzdělávání v první pomoci.

Mgr. Denisa Kreslová, konzultantkaRytmus Liberec, o.p.s

Absolvovaný program libereckého Červeného kříže byl pro všechny pedagogy velmi přínosný. Připravená prezentace „4 hodiny pro život“ byla vhodně doplňována příklady z praxe. Učitelé si na vlastní kůži vyzkoušeli nácvik řešení nejčastějších nehod a ošetření úrazů. Pevně věříme, že to nebudeme nikdy potřebovat, ale lepší je být připraven.

Mgr. Martin Mikuš, ředitelZŠ Liberec, Broumovská

Chtěl bych Vám moc poděkovat. Zážitkový kurz první pomoci byl opravdu úžasný v tom, že jsme si mohli v reálu vyzkoušet první pomoc prostřednictvím různých modelových situací, které mohou nastat v reálném životě. Myslím si, že tento kurz by měl absolvovat opravdu každý.

Ing. Martin Čech, tajemníkMagistrát města Liberec

Vámi pořádaný kurz postavený na praktických ukázkách nám velmi dobře přiblížil problematiku první pomoci. Velmi děkujeme.

Daniela Seidlová, mzdová účetníMěsto Zákupy

Vaše lektorka je skvělá. Kurzy vede odborně a dokáže se přizpůsobit dané skupině a předat vše tak, aby tématům každý porozuměl a zapamatoval si to nejdůležitější. Moc děkujeme a rádi se k vám vrátíme.

Iva Koťátková, ředitelka školy

Termíny kurzu

28. - 30. dubna 2023
Příjezd v pátek mezi 17. - 18. hodinou Ukončení v neděli po 16. hodině
Přihlásit se na kurz

Je vás víc a měli byste zájem o kurz v jiném než vypsaném termínu nebo o zcela individuální kurz? Máte jiný dotaz týkající se našich kurzů? Neváhejte nás kontaktovat:

+420 725 077 016     |     sekretariat@cck-liberec.cz

Darujte tento kurz

Dárkové poukazy

Co je víc, než umět zachránit lidský život? Darujte poukaz na některý z našich (certifikovaných) kurzů první pomoci, který je možné uplatnit jako slevu nebo plnou úhradu jakéhokoliv našeho kurzu. Vyberte z nabídky poukazů v hodnotě 300 – 1500 Kč. Poukazy lze personifikovat.

Online prodej

POMÁHEJ S NÁMI!

Hledáme srdcaře, kteří mají smysl pro povinnost, vědí co znamená slovo tým a chtějí nezištně pomáhat druhým.

Mám zájem