Skip to main content

Kurz první pomoci

Základ pro každého

Kurz ve kterém se střídá teorie s praxí a poskytne vám nezbytné znalosti pro poskytnutí první pomoci v situacích, kdy jde bezprostředně o život.

Délka kurzu

4 hodiny

Platnost osvědčení

2 roky

Místo konání

kdekoliv

Kapacita 1 skupiny

max 16 osob

Základ pro každého

Kurz, který kloubí to nejpodstatnější z první pomoci v teorii i praktickém nácviku. Naučíme vás jak reagovat při život ohrožujících stavech a seznámíme s jasnými a efektivními postupy pro záchranu života. Každý z nás se může ocitnout v životní situaci, kde znalost první pomoci může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí. Několik hodin vašeho času, může představovat celý život pro někoho jiného.

Tento kurz je nejlepší volbou k získání potřebných znalostí i dovedností vašich zaměstnanců pro poskytování první pomoci v případě, že nemůžete využít firemní zážitkový kurz nebo teambuilding s první pomocí, který taktéž nabízíme.

 

Obsah kurzu (moduly obsahují teorii i praxi):

  • Bezpečnost zachránce
  • Životní funkce
  • Chování u dopravní nehody
  • Tísňové linky, aplikace Záchranka
  • Bezvědomí a dušení
  • Resuscitace dospělých + AED
  • Zástava krvácení
  • Vybrané interní stavy

Cena kurzu

10 000 Kč bez DPH
Poptat kurz

Školení PP u ČČK Liberec absolvujeme pravidelně. Všichni lektoři jsou opravdoví profesionálové, kteří reálně zachraňují životy. Žádní teoretici. Přijdeme samozřejmě rádi znovu.

Ondřej Krabs, jednatelMailboxde.com GmbH

Školení bylo velmi interaktivní a plné praktických cvičení, což umožnilo uživatelům získat nejen teoretické znalosti, ale také praktické dovednosti a v první řadě také větší sebejistotu. ČČK Liberec doporučujeme všem, kteří hledají kvalitní vzdělávání v první pomoci.

Mgr. Denisa Kreslová, konzultantkaRytmus Liberec, o.p.s

Kurz první pomoci byl velkým přínosem pro všechny zúčastněné zaměstnance. Přednášející uváděla reálné příklady z praxe se skvělým poměrem vážnosti a humoru. Celé 4 hodiny jsme všichni vydrželi dávat pozor. Dokázala nám poradit i se spoustou preventivních opatření. 10 z 10!

Pavel Havlík, vedoucí družinyZŠ Kaplického, Liberec

Kurz libereckého Červeného kříže byl pro všechny pedagogy velmi přínosný. Ceelý kurz byl vhodně doplňován příklady z praxe. Učitelé si na vlastní kůži vyzkoušeli nácvik řešení nejčastějších nehod a ošetření úrazů. Je dobré být připraven.

Mgr. Martin Mikuš, ředitelZŠ Liberec, Broumovská

Naše první zkušenost s ČČK Liberec a udělali jsme velice dobře! Vše bylo vysvětlováno stručně, srozumitelně a způsobem, aby tomu každý školený zaměstnanec rozuměl. Lektorka uměla zaujmout, vše vysvětlit, ukázat. Takový kurz by měl navštívit každý!

Marie Dobošová, vedoucí personálního odděleníSYNER,s.r.o.

Chtěl bych Vám moc poděkovat. Zážitkový kurz první pomoci byl opravdu úžasný v tom, že jsme si mohli v reálu vyzkoušet první pomoc prostřednictvím realistických modelových situací, které mohou nastat v běžném životě. Takový kurz by měl absolvovat opravdu každý.

Ing. Martin Čech, tajemníkMagistrát města Liberec

Vámi pořádaný kurz postavený na praktických ukázkách nám velmi dobře přiblížil problematiku první pomoci. Velmi děkujeme.

Daniela Seidlová, mzdová účetníMěsto Zákupy

Vaše lektorka je skvělá. Kurzy vede odborně a dokáže se přizpůsobit dané skupině a předat vše tak, aby tématům každý porozuměl a zapamatoval si to nejdůležitější. Moc děkujeme a rádi se k vám vrátíme.

Iva Koťátková, ředitelka školy

Ke školeni od ČČK Liberec se vracíme už více než 10 let. Mezi hlavní důvody naší spokojenosti můžeme uvést interaktivní vedení kurzů zkušenými lektory a možnost si veškeré úkony prakticky vyzkoušet.

Mgr. Jana A. Koudelková, vedoucíK-centrum Liberec a Jablonec n. N.

Velmi kvituji a obdivuji Váš přístup, Vaší neuvěřitelně pozitivní energii a schopnost předat důležité informace druhým. Díky kurzu, který jsme absolvovali, jsem si jistá, že s Vámi chceme spolupracovat pravidelně. Kurz byl velmi praktický a plný důležitých informací.

MŠ Jeníšovice

Zpětnou vazbu mám jen pozitivní, účastníkům se celý kurz moc líbil. Bylo to reálné, využitelné nejen v práci, prostě obecná spokojenost, za což bych Vám ráda moc poděkovala.

ZF Automotive

Kurz byl naprosto fantastický! Nebyla to nudná přednáška, ale všichni jsme byli zapojeni do praktických ukázek. Zábavné a výstižné! Děkujeme

FOXON s.r.o.Tereza Najmanová, asistent backoffice

Kurz byl velmi přínosný jak po stránce teoretické, tak po stránce praktické. Lektorky kurz vedly zábavnou a hravou formou. Děkujeme.

LAG PodralskoIng. Barbora Danihelová, manažer implementace projektu

Chtěla bych moc poděkovat za organizaci včerejšího školení 4 hodiny pro život. Bylo prostě fantastické!

Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o.Vendula Pospíšilová, účastnice kurzu

Záživná a interaktivní forma školení zajistila, že naši kolegové získali nejen rozsáhlejší znalosti, ale také větší sebedůvěru při poskytování první pomoci. Děkujeme za příjemné a svižné školení.

Podještědský sportovní areálOndřej Najman, vedoucí provozu

Školení ČČK Liberec bylo velmi přínosné a profesionálně vedené. Instruktoři předali praktické dovednosti a znalosti způsobem, který byl snadno srozumitelný a použitelný v praxi. Velmi oceňujeme jejich přístup.

ZF Automotive Czech, s. r. o.Oto Pavlík, ředitel společnosti

POMÁHEJ S NÁMI!

Hledáme srdcaře, kteří mají smysl pro povinnost, vědí co znamená slovo tým a chtějí nezištně pomáhat druhým.

Mám zájem